הכתובת לעולם התקשורת

צוות ציטרין גרופ

ראשי >אודות>צוות ציטרין גרופ
 בן ציון ציטרין – מנכ"ל ובעלים

בעל ניסיון עשיר ומגוון של למעלה מ-30 שנה בתחום התקשורת המודפסת, האלקטרונית והדיגיטלית.

ציטרין, בעל תואר ראשון בפילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב, החל את דרכו המקצועית כעיתונאי בשבועון "העולם הזה", ולאחר מכן כתב וערך בקבוצת "מוניטין", בעיתון "הארץ", בעיתונים הכלכליים "גלובס" ו"טלגרף". לאחר מאבק משפטי שניהל, הכיר נשיא בית המשפט העליון, השופט מאיר שמגר, בזכות העיתונאי לחיסיון על מקורות המידע שלו. בשנת 2004 מונה ציטרין לעורך הראשי של מהדורת "מבט לחדשות" בערוץ 1.

בשנת 2005 הקים את ציטרין גרופ – המספק מערך כולל של ייעוץ אסטרטגי תקשורתי ומטפל בעשרות לקוחות מהמגזר העסקי, תוך התמחות בניהול משברים בתקשורת.

עם השנים כתב ציטרין מספר מדריכים עסקיים, ואף הקים הוצאה לאור של ספרות עסקית ומקצועית – מדריכי ציטרין. בשנים האחרונות הוא פעיל גם במיזמי אינטרנט שונים, הנושקים לתחום התקשורת.
 
 
 
 
 פיני כהן אליה – מנהל מחלקת הפקות דפוס

 פיני כהן אליה הוא בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הפקות דפוס. בשנת 2009 הצטרף לציטרין גרופ כאחראי על שירותי הדפוס והעיצוב הגרפי ללקוחות המשרד.

המחלקה בראשות כהן אליה מציעה שירות כולל בתחום הפקות דפוס – החל מכרטיסי ביקור ועד יומנים, פולדרים וספרים. כהן אליה מלווה באופן צמוד את כל תהליכי הדפוס, החל משלב הסקיצות, דרך הגרפיקה ועד לקבלת מוצר סופי איכותי – תוך הקפדה על שירות אדיב, מהיר ומקצועי המעמיד את טובת הלקוח ושביעות רצונו בראש סדר העדיפות.

לציטרין גרופ הסכמים מיוחדים עם מגוון בתי דפוס, במטרה לספק לכל לקוח מגוון שירותים מתקדמים, ביניהם סטודיו לעיצוב וביצוע גרפי, ניהול הפקה, שירותי קדם דפוס, פיקוח על ההדפסה וקבלת מוצרי דפוס ברמה הגבוהה ביותר.


 ליאורה לייבוביץ' – יועצת תקשורת בכירה

ליאורה לייבוביץ', בעלת משרד יחסי הציבור PR Connections, משתפת פעולה עם ציטרין גרופ במיזם בתחום התקשורת וקשרי קהילה. בעבר שימשה, בין השאר, ככתבת ב"ידיעות אחרונות", דוברת משרד החינוך ודוברת מוזיאון פתח תקווה לאמנות.

לייבוביץ', בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובוגרת קורס דירקטורים של המ.י.ל., מתמחה במתן שירותי דוברות ויחסי ציבור במגוון רחב של תחומים, ביניהם כלכלה, נדל"ן, תעשייה, מזון, תעשיות ביטחוניות, אינטרנט וגם לבעלי מקצועות חופשיים – בדגש על רואי חשבון ועורכי דין. היא חברה באיגוד לשכות המסחר, באגודת העיתונאים ובאיגוד הישראלי ליחסי ציבור.


 דני ישראל – יועץ תקשורת בכיר

לדני ישראל, בעל תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, קשרים ענפים והדוקים עם אישים בכירים בפוליטיקה, בקהילה העסקית, בקרב משרדי עורכי דין וכמובן בתחום התקשורת.

ישראל שימש בעבר בשורה ארוכה של תפקידים בתחום התקשורת, ביניהם כתב לענייני עבודה והסתדרות וכן ככתב לענייני משפט ועורך חדשות ב"גלובס"; דובר שר התכנון והכלכלה, דוד מגן; מנהל תחום קשרי עיתונות בדואר ישראל; ומנהל תחום עיתונות מקומית בעמידר.
 

 ויקי זיסמן  מנהלת מחלקה עסקית

 
 ויקי זיסמן, אשת תקשורת שיווקית, המתמחה ביח"צ כלכלי-עסקי וקשרי משקיעים, מטפלת מזה שנים בחברות היי-טק, ביוטק ופיננסים. כמו כן, בלוגרית, כותבת פעילה ברשתות חברתיות בינלאומיות ומתמחה בניו מדיה לעסקים.

 ויקי מביאה איתה בתפקידה בציטרין גרופ ניסיון עשיר, מלווה בקשרים בקהילה העסקית הישראלית, וכן היכרות מעמיקה עם תעשיית ההייטק המקומית וחברות ההייטק הזרות הפועלות בארץ.

 כבעלת רקע אקדמי וניסיון מקצועי וכמי שניהלה תיקי לקוחות מובילים, ויקי מתמחה בבנייה וליווי אסטרטגיות שיווק ויחסי ציבור, מיתוג ותדמית לחברות גדולות ולארגונים בשילוב חשיפה תקשורתית מקצועית.

 
 חן חמאוי - מנהלת תיקי לקוחות וניו-מדיה
 
 חן, סגן במיל', קצינת אבחון, מרכזת את הטיפול בתיקי לקוחות והקשר היומיומי עם העיתונות המסורתית והחדשה.
כמו כן, מנהלת חן את תחום התוכן במדיה החדשה עבור כל מרכיבי קבוצת ציטרין גרופ ומרכזת את הטיפול בנושאים אלה מול לקוחות המשרד וספקים חיצוניים.
  במסגרת תפקידה במשרד, משמשת חן כראש המערכת של המגזין "משקיהון" ואנשי מפתח.