הכתובת לעולם התקשורת

יחסי ציבור

ראשי >תחומי פעילות>יחסי ציבור
מוציאים לך שם טוב

ציטרין גרופ מספק שירות של קשרי עיתונות מול כל אמצעי התקשורת בארץ הן במדיה כתובה והן במדיה הדיגיטלית, תוך מינוף הידע והקשרים של מנכ"ל החברה בן ציון ציטרין בכל אפיקי המדיה.

בציטרין גרופ למונח PR קונוטציה כפולה. האחת PUBLIC RELATIONS - יחסי ציבור והשנייה PRESS RELEASE - קשרי עיתונות. ואכן, כמי שרואים במערכת העיתון את מעוזם הטבעי, הצוות בציטרין גרופ לקוח נהנה משירותים מקיפים בכל הנוגע ליחסים עם הציבור בכלל ועם קהל היעד בפרט באמצעות התקשורת.

במסגרת זו המשרד מתמחה בבניית מערך כולל של יחסי ציבור, דוברות וייעוץ. ציטרין גרופ מספקת שירותי דוברות, הסברה וניהול משברים מול התקשורת תוך שימוש יעיל ומושכל בקשריו רבי השנים של מייסד הקבוצה בן-ציון ציטרין עם התקשורת הכתובה והאלקטרונית.

בין השירותים הניתנים: בניית תדמית לפירמה, יצירת קשר בין הלקוח ובין העיתונאים וחשיפה יזומה ושיטתית של מוצרים, שירותים או אנשים בתקשורת הכתובה או האלקטרונית.

המשרד פועל מול כל אמצעי התקשורת בארץ: עיתונות ארצית ומקומית, רדיו ארצי ואזורי, טלוויזיה וכבלים, אתרי חדשות באינטרנט ומגזינים.

הניסיון המוכח וקשרים "עם קבלות" מול כמעט כל העיתונאים ועורכים בכל אמצעי התקשורת מאפשרים לקדם את עסקי הלקוח אשר מקבל בחזרה בזמן קצר מעל ומעבר להשקעתו ביחסי הציבור ובמסגרת זו אנו מספקים ללקוח את מלוא השירות משלב החשיבה ועד להכנת ההודעה לעיתונות והעברתה לכתבים הרלוונטיים, טיפול שוטף בתגובות של הלקוח, ייזום כתבות וידיעות והכנת חומר רקע לעיתונאים ולציבור.
עשרות לקוחות מרוצים הינם כרטיס הביקור שלנו.

‹ חזור לתחומי פעילות